Home / Showbiz / A ju kujtohet Floricienta? Ja sa ka ndryshuar ajo nga koha e serialit (Foto)

A ju kujtohet Floricienta? Ja sa ka ndryshuar ajo nga koha e serialit (Foto)

Ishte një nga seriale me të ndjekura nga adoleshentët kosovarë.

‘Floricienta’ quhet kjo seri që çdo ditë pune mblidhet shumë të rinj para ekranit, për t’i ndjekur skenat më të reja dhe të papritura qesharake që ndodheshin aty, shkruan lajmi.net

E padyshim, që vëmendjen më të madhe e ka pasur aktorja kryesore e serisë, Floricienta.

Floricienta, siç quhet në realitet, tashmë është 34 vjeçare dhe ka ndryshuar shumë në pamjen e saj, por, me të njëjtën buzëqeshje.

Ajo deri në vitin 2010 ishte e martuar dhe nga martesa e parë ka një djalë, por, pas divorcimit, ajo ka nisur një lidhje dashurie me aktorin Federico Amador.

Më poshtë keni disa fotografi të saj, për ta parë ndryshimin!/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *