Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident komunikacioni në Manastir, vdes motoçiklisti

Aksident komunikacioni në Manastir, vdes motoçiklisti

Një motoçiklist 40 vjeçarë nga Manastiri është mbytur në një aksident komunikacioni që ka ndodhur mbrëmë në Strelishtë të Manastirit,

Siç njofton SPB e Manastirit, fatkeqësia ka ndodhur kur motoçiklisti është përplasur me një veturë në lëvizje. Vdekja e motoçiklistit është konstatuar nga ekipi i Ndihmës së shpejtë mjekësore.

Një ekip policor dhe një prokuror publik kanë kryer ekspertizën për të ndriçura rastin.

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *