Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident në Shkodër, përplaset motori dhe ambulanca (Foto)

Aksident në Shkodër, përplaset motori dhe ambulanca (Foto)

Një aksident me motor ka ndodhur në qytetin e Shkodër ku ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Bahçallëk”.

Ndërkohë në aksidentin tjetër ku një mjet u përplas me një autoambulancë, kur ishte drejtuar për ti dhënë ndihmën e parë të riut që u përplas me motor./Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *