Home / Showbiz / Andrra i thur vargje dashurie Sinanit (Foto)

Andrra i thur vargje dashurie Sinanit (Foto)

Këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkëshortja Andrra Destani, njihen si njëri nga çiftet më stabile të estradës sonë.

Për shkak të angazhimeve të Sinanin nëpër mbërmje muzikore në vende të ndryshme, çifti kohë pas kohe janë larg njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Në mungesë të tij, Andrra i dedikon fjalë të ëmbla dashurie bashkëshortit të saj, Sinanit si dhe i tregon publikisht se po i mungon shumë.

“Të dua deri në hënë dhe mbrapa ❤️ #me mungon ai!” shkruan Andrra ngjitur fotos me Sinanin. /Lajmi.net/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *