Home / Showbiz / Arbana Osmani rikthehet në rrjetet sociale më e ëmbël se kurrë (FOTO LAJM)

Arbana Osmani rikthehet në rrjetet sociale më e ëmbël se kurrë (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur dhe padyshim shumë e dashur nga publiku Arbana Osmani mesa duket ka marrë një sezon pushimesh.

Por ajo që fansat kanë vënë re është se në fakt Arbana nuk është më aktive në rrjetet e saj sociale.

Ama rikthimi nuk mund të ishte më i ëmbël.

Si gjithmonë bukuria e çdo postimi është e qeshura e moderatores për të mos folur pastaj për veshien e zgjedhur me shumë shije.

Arbana magjeps thjesht dhe pa zhveshje.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *