Home / Showbiz / Artistja shqiptare nga Maqedonia gjobitet nga policia e Tiranës, me akuzën e “veshjes së papërshtatshme në vendet publik”.

Artistja shqiptare nga Maqedonia gjobitet nga policia e Tiranës, me akuzën e “veshjes së papërshtatshme në vendet publik”.

Një këngëtare është gjobitur nga policia e Tiranës me akuzën e “veshjes së papërshtatshme në vendet publik”.

Artistja nga Maqedonia, Laura Kërliu është parë nëpër rrugët e Tiranës provokuese më shumë seç duhet, vetëm me një T-shirt dhe një palë të mbathura të zeza.

Duket se kalimtarët i ka shqetësuar kjo pamje dhe kanë njoftuar menjëherë policinë, e cila ka ardhur menjëherë. Për pasojë, e kanë vënë në dijeni këngëtaren maqedonase se veshja e saj nuk është e përshtatshme në publik, duke e ndëshkuar atë me një gjobë. Laura u bë e njohur pas pjesëmarrjes së saj në “X factor” në tv Klan, ndërsa ka promovuar para disa kohësh këngën e saj “Boy Boy”./newsbomb.al

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *