Home / Showbiz / Atë çka bën sot i fejuari për të a e bënte dikur Geti si i dashuri i saj? (Foto)

Atë çka bën sot i fejuari për të a e bënte dikur Geti si i dashuri i saj? (Foto)

Dikur pati një aventurë dashurie me Getoar Selimin, e si duket ai i ka lënë këmbën e hajrit Hana Shehut.

Ajo sot shihet të jetë më e dashuruar se kurrë më parë pranë të dashurit me të cilin para pak ditësh edhe kurorëzuan lidhjen me fejesë, shkruan lajmi.net

Hana është aktive në rrjete sociale dhe publikon shpesh pamje nga momentet romantike me Shkumbin Nokën me të cilin ka nisur një romancë dashurie tash e një kohë, përtej oqeanit në Amerikë atje ku edhe jetojnë e veprojnë.

Së fundmi ka publikuar disa pamje nga kuzhina, aty ku i dashuri i saj shihet duke përgatitur ushqim për të, e kur ishte e dashura e Getit a ishte ai kaq romantim?? Të paktë s’kemi parë publikime të tilla apo ndoshta që romanca e tyre ka nisur në moshë shumë të re rethanat kanë qenë ndryshe./Lajmi.net/

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *