Home / Lajme / Kronika e zezë / Autobusi përplas biçiklistin

Autobusi përplas biçiklistin

Një autobus i linjave të brendshme të transportit publik në Tiranë ka përplasur një qytetar me biçikletë mëngjesin e sotëm.

Ngjarja ndodhi rreth orës 6 e 30 pranë pallatit me shigjeta, në unazën e kryeqytetit. I lënduari ka marrë plagë të lehta dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Me të mbërritur në vendngjarje policia ka kryer veprimet proceduriale për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *