Home / Lajme / Rajon / Bie palma në Vlorë, zë poshtë nënën dhe fëmijën 2-vjeç

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *