Home / Lajme / Rajon / Burri nga Tirana rreh kujdestaren e fëmijëve, arsyeja është shokuese

Burri nga Tirana rreh kujdestaren e fëmijëve, arsyeja është shokuese

Nje 38-vjeçar nga Tirana po hetohet ne gjendje te lire pasi dyshohet se dhunuar gruan qe kujdesej per femijen e tij te mitur.

Sipas bluve nga Komisariati i Policisë Nr. 2 ne kryeqytet, shkak ka qene nje mosmarreveshje mes gruas dhe prinderve te femijes qe ajo mbante gjate dites na banesen e ciftit.

Policia mori padine e gruas 53-vjeçare dhe referoi materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasin K.P., vjeç 38.

Ngjarja ka ndodhur në orën 20:00, në rrugën “Sami Frashëri”, në banesën e 38-vjeçarit, i cili sipas Policise ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj punonjëses së tij “Babysitter” me inicialet M.L., 53 vjeçe, banuese në Tiranë.

Por ai gjate marrjes ne pyetje, ka kundërshtuar edhe punonjësit e policisë në Komisariat.
Ai akuzohet per veprat penale parashikuar nga Nenet 90 dhe 236 të Kodit Penal. /albeu.com/

Gjithashtu lexo

Digjet një Audi Q7

Në rrethana ende të pasqaruara është djegur një veturë e tipit “Audi Q7”në qytetin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *