Home / Showbiz / Cilin aktorë turk po e kopjon Labinot Gashi dhe me çka ? (Foto)

Cilin aktorë turk po e kopjon Labinot Gashi dhe me çka ? (Foto)

Që të dy janë fytyra shumë të njohura në ekranet tona, shkruan revista Kosovarja.

Madje, Labi kohëve të fundit po vërehet me një detaj që ngjason shumë me të aktorit turk, Burak Ozcivit apo ndryshe i njohur nga roli i tij, Bali Beu.

Labin e kemi parë çdoherë me mjekërr dhe mustaqe, por kësaj here, ua ka dhënë formën tipike sit ë aktorit në fjalë.
Shikoni detajet dhe binduni./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *