Home / Lajme / Rajon / Dallgë të mëdha në Drimadhes, pushuesit ikin të alarmuar nga plazhi (Video)

Dallgë të mëdha në Drimadhes, pushuesit ikin të alarmuar nga plazhi (Video)

Alarmi i dhënë nga bizneset përreth plazhit të Drimadhës se bregut po i afrohej një dallgë gjigante, ka bërë që pushuesit të braktisin plazhin brenda pak sekondave.


Në videon e siguruar nga Shqiptarja.com dëgjohen njerëzit teksa largohen të tmerruar duke bërtitur, pas një trazimi të vogël të detit për shkak të erës.

Por megjithatë, pavarësisht panikut, nuk ka pasur dallgë gjigante dhe as rryma të rrezikshme të cilat mund të rrezikonin jetën e pushuesve. Gjithçka ka ardhur pas një ere të fortë që ka përfshirë bregun e detit dhe zbritjes së temperaturave me disa gradë.

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *