Home / Lajme / Rajon / Dasma e deputetit , nusja me helikopter, i ati qëllon me pistoletë në ajër

Dasma e deputetit , nusja me helikopter, i ati qëllon me pistoletë në ajër

Në familjen e deputetit të LSI-së, Ylli Shehu ditën e sotme ka pasur një dasmë. Vëllai i tij i ka dhënë fund beqarisë dhe është martuar sot në fë fshatin Buzëmadhë të Kukësit.

Dasma është bërë e përmasave gjigante pasi nusja është marrë me heliktopter, ndërsa i ati i Ylli Shehut ka qëlluar me pistoletë në ajër.

Makinat e tipit më të fundit nuk kanë munguar në fsha dhe as ndërthurja e dasmës me elementë tradicionalë dhe modernë./joq

Gjithashtu lexo

Daçiq: Demarkacioni Kosovë–Serbi, zgjidhje e përhershme

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë se ideja e tij për demarkacionin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *