Home / Kuriozitete / Dasma më e ‘çmendur’ që keni parë, ja çfarë bëjnë nusja me babain (Video)

Dasma më e ‘çmendur’ që keni parë, ja çfarë bëjnë nusja me babain (Video)

Në një dasmë në Amerikë, nusja me babanë e saj i lanë të ftuarit të mahnitur kur nga kërcimi i tyre i ngadaltë filluan të kërcenin nën muzikën e Mc Hammer dhe NSYNC.
Mikayla Ellison Philips dhe babai i saj Nathan Ellison në video duken në mes të pistës së kërcimit në prani të 400 miqve dhe familjarëve, në ceremoninë e dasmës në Utah në datën 8 tetor.
“Ishte diçka e bukur ta shikoja tim atë kaq që lumtur. Ishte një ëndërr e bërë realitet”, tha nusja 25- vjeçare./Gazeta Prishtina/

 

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë

Gjithashtu lexo

Mos kaloni kurrë pranë varrezave natën, e tmerrshme ajo çfarë i ndodhi këtij çifti (Foto)

Një çifti nga Britania iu duk ide e mirë që të bënin një shëtitje ende …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *