Home / Showbiz / Dasmat e kthejnë në Kosovë Kaltrina Selimin (Foto)

Dasmat e kthejnë në Kosovë Kaltrina Selimin (Foto)

​Kaltrina Selimi prej kohësh ka braktisur Kosovën për të jetuar në Londër pranë bashkëshortit të saj.

E jeta larg nga Kosova ku këngëtarja ka zhvilluar karrierën e saj ka bërë që Kaltrina të mos jetë shumë aktive në skenë sa i përket prurjeve të reja por edhe pjesëmarrjen në mbrëmje muzikore.

Por duket se për sezonën e verës kur organizohen më së shumti koncerte dhe dasma ajo është kthyer dhe i është qasur punës.

Në disa fotografi të publikuara nga menaxheri Avni Selimi, Kaltrina shihet e pranishme si e përzgjedhura e familjeve për dasmën e tyre në vende të ndryshme të Kosovës.

Kaltrina është ndër artistet e shumta që nga muzika argëtuese, i janë qasur asaj popullore dhe pjesëmarrjes në dasma aty ku fitimi është më i madh./GazetaExpress/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *