Home / Lajme / Kronika e zezë / Dëgjohen Krisma në kaffeterin Barcode në Tetovë ka edhe të plagosur ( FOTO)

Dëgjohen Krisma në kaffeterin Barcode në Tetovë ka edhe të plagosur ( FOTO)

Sapo ndodhi një incident në kaffeterin Barcode në Tetovë.

Sipas të dhënave të para ende të pa konfirmuara nga qytetarët që kanë qenë në afërsi të lokalit ku ndodhi incidenti thuhet se përleshja ka filluar mes një të riu nga fshati Reçicë dhe pjestarit të sigurimit të lokalit pasi ky i fundit nuk e ka lejuar të futet në lokal.

Sipas informacioneve të fundit i riu nga fshati Reçicë ka krisur disa her dhe ka plagosur personin që ka qenë në detyr duke siguruar lokalin dhe sipas informacionit të qytetarve thuhet se është edhe një vajzë e plagosur në këmbë dhe gjendet jasht rezikut për jetë.

Policia ashtu edhe siq shihet në foto ka dal në vendë ngjarje dhe po kryen hetim lidhur me ngjarjen që ndodhi ku mbeten të plagosur më së paku dy persona. /Tv Koha/

 

 

 

Gjithashtu lexo

Vjedhje në Strugë, hajduti gjen çelësin nën qilim

Një hajdut nga Struga ka vjedhur në një shtëpi, pasi ai e ka hapur derën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *