Home / Lajme / Maqedoni / Digjet një shtëpi në Tophane të Shkupit

Digjet një shtëpi në Tophane të Shkupit

Gjatë orëve të vona të natës një shtëpi në lagjen Tophane, është përfshirë nga zjarri.
Sipas banorëve, nuk ka persona të lënduar por është nevojitur më shumë se 40 minuta deri në ardhjen e ekipit të zjarrfikësve.

Zjarri në shtëpinë në fjalë ka nisur në orën 2 dhe ka përfshirë gjithë shtëpinë

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *