Home / Lajme / Maqedoni / Dita e Republikës së Maqedonisë, ditë jopune për të gjithë qytetarët

Dita e Republikës së Maqedonisë, ditë jopune për të gjithë qytetarët

Ministria e Punës dhe Politikës  Sociale (MPPS) kumton se në përputhje me ligjin për festa të Republikës së Maqedonisë, 2 gushti (e mërkurë) – Dita e Republikës, është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Maqedonisë.

Njëkohësisht, MPPS ua uron të gjithë qytetarëve këtë festë

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *