Home / Lajme / Kronika e zezë / Djemtë rrahin babanë e tyre, e largojnë me forcë nga shtëpia

Djemtë rrahin babanë e tyre, e largojnë me forcë nga shtëpia

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy burra pasi kanë rrahur babanë e tyre dhe me forcë e kanë qitur jashtë shtëpisë.

Sipas PK-së, ngjarja ka ndodhur më 28 korrik rreth orës 20:50 në Malishevë, përcjell Bota sot.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor”, ka njoftuar policia.

“Janë arrestuar dy të dyshuar, meshkuj shqiptarë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht babanë e tyre dhe me forcë e kanë larguar nga shtëpia e tij”, thuhet në njoftimin e PK-së.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./BS

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *