Home / Showbiz / Drake në rrezik, tentojnë ti futen në shtëpi

Drake në rrezik, tentojnë ti futen në shtëpi

Një grua 24 vjeçare ka tentuar që për herë të dytë të futet në pronën e këngëtarit Drake.

Ajo ka qëndruar në shtëpinë e Drake më parë,duke u kishte thënë rojave që është në listë. Kur ky trik nuk ka funksionuar ajo ka pështyrë tre herë policët. Pas kësaj ata e kanë arrestuar dhe kanë ngritur akuzë për hyrje pa leje dhe sulm të personit zyrtar. Gjate kësaj kohe Drake nuk ishte në shtëpi.

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *