Home / Lajme / Maqedoni / Drejtorin e doganave a do ta marr kuadri i BDI-së nga Sllupçani?!

Drejtorin e doganave a do ta marr kuadri i BDI-së nga Sllupçani?!

Në qeverinë e Zoran Zaevit shqiptarët janë faktorizuar dukshëm duke marr poste dhe pozita të rëndësishme shtetërore, transmeton Telegrafi.mk

Përveç ministrive, zëvendës ministrive dhe drejtorive të parëndësishme, shqiptarëve iu janë ofruar edhe pozita të rëndësishme si Doganat e Maqedonisë.

Përveç ndryshimit të qasjes nga ana e Zoran Zaevit, si duket qasjen e kanë ndryshuar edhe BDI-ja kur jemi te kuadrot shqiptare nga rajone të papërfaqësuara sa duhet.

Jo zyrtarisht nga burime brenda BDI-së, portali Telegrafi.mk merr vesh se për Drejtor të Doganave të Maqedonisë po përflitet Feim Bajrami nga Fshati Sllupçan i Komunës së Likovës.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *