Home / Showbiz / “Dy dashni”, kënga e re e Gentës (Foto)

“Dy dashni”, kënga e re e Gentës (Foto)

Genta Ismajli ka paralajmëruar këngën e saj të re, e cila do të vijë në një të ardhme të afërt.

Kënga titullohet “Dy dashni” dhe pritet të pëlqehet nga fansat e këngëtares.

“Ka filluar numërimi mbrapsht. Videoja e re muzikore do të vijë së shpejti”, ka shkruar Genta në Instagram.

Alfred Sula​ është kujdesur për muzikën e kësaj kënge që realizuar në As Recording Studio​.

Endrit Mumajesi e ka shkruar tekstin, kurse ana vizuale i është besuar Max Production. /Telegrafi/

 

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *