Home / Showbiz / Edhe Agon Amiga po feston ditëlindjen, ja sa vjeçar u bë ai sot (Foto)

Edhe Agon Amiga po feston ditëlindjen, ja sa vjeçar u bë ai sot (Foto)

Siç duket, sot qenka dita më e veçantë për shumë fytyra publike.

Përpos Adelina Eminit dhe ‘Bambit’ të ‘O sa mirë’, edhe një fytyrë publike sot po e feston ditëlindjen, shkruan lajmi.

Fjala është për reperin Agon Amiga, i cili sot është bërë 35 vjeçar.

Ai në Instagram ka hedhur një fotografi ku tregoi se po festonte ditëlindjen, duke marrë kështu një mori urimesh!

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *