Home / Showbiz / Edona befasohet nga motra për ditëlindje (Video)

Edona befasohet nga motra për ditëlindje (Video)

Edona Llalloshi ka festuar ditëlindjen e saj të 38.

Këngëtarja si gjithmonë edhe këtë datë ishte pranë publikut dhe ditëlindjen e festoi në një dasmë ku ishte e ftuar për të argëtuar mysafirët.

E gjersa po rregullohej për mbrëmje, Edona është befasuar këndshëm nga motra e saj, Fjolla Llaloshi dhe stafi i saj, shkruan GazetaExpress.

Me këngën e ditëlindjes në sfond, e mes shumë duartrokitjeve Edonës i erdhi një torte befasi për ditëlindjen e saj.

Nga fytyra e këngëtares vërehej se ajo nuk e kishte pritur dhe befasia doli të jetë mjaft e këndshme për të./GazetaExpress/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *