Home / Showbiz / Edona prezanton anëtarët e familjes: Aty ku jeta fillon dhe dashuria kurrë nuk mbaron (Foto)

Edona prezanton anëtarët e familjes: Aty ku jeta fillon dhe dashuria kurrë nuk mbaron (Foto)

Edona Llalloshi në javën e kaluar festoi ditëlindjen e 38-të me ç’rast mori shumë urime të përzemërta nga miqtë, kolegët e fansat, por natyrisht se urimet më të bukura i mori nga anëtarët e familjes.

Ndërsa tani, këngëtarja ka vendosur që të prezantojë pjesëtarët e familjes së saj, prindërit, motrat dhe vëllanë.

Me anë të një fotografie të publikuar në Instagram, Edona ka lënë të kuptohet se ajo e ruan fuqishëm lidhjen me familjen e saj.

“Familja ime, ju dua”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërsa në përshkrimin pranë imazhit të postuar, këngëtarja ka shkruar: “Babi-Mami-Fjolla-Edona-Aida-Miloti-Genta. Familja… aty ku jeta fillon dhe dashuria kurrë s’mbaron”.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *