Home / Showbiz / Elvana e Emina e kallin Greqinë

Elvana e Emina e kallin Greqinë

Dy bukuroshet shqiptare janë bërë bashkë.

Bëhet fjalë për këngëtaren Elvana Gjata dhe modelen Emina Çunmulaj, të cilat po shijojne bukuritë e ishullit Mykonos të Greqisë.

Të dyja duken tejet bukur, ndërsa për qejfin që po bëjnë ka shkruar edhe vetë Emina, në një postim në Instagram.

“Pak Champagne e pak Rose. E kallim Mykonos së bashku” ka shkruar modelja.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *