Home / Showbiz / Enis Alushi e Fatmire Bajramaj bëhen prindër të një “princeshe” (Foto)

Enis Alushi e Fatmire Bajramaj bëhen prindër të një “princeshe” (Foto)

Enis Alushi dhe Fatmire Bajramaj kanë edhe një arsye më tepër për të qenë të lumtur.

Ata janë bërë prindër edhe të fëmije, e cila ka lindur në orët e vona të ditës së djeshme.

Ish-futbollistja e kombëtares së Gjermanisë, sot ka lindur një vajzë të cilën e pagëzoi me emrin Ela.

Theksojmë se dyshja janë prindër edhe të një djali të pagëzuar Arian.

Ndryshe, Fatmirja është pensionuar tashmë prej futbollit aktiv ndërsa Enisi është lojtar i Macabi Haifas. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *