Home / Lajme / Kronika e zezë / Familja Abdullahi ofron 1.000 euro shpërblim për gjetjen e babait të tyre.

Familja Abdullahi ofron 1.000 euro shpërblim për gjetjen e babait të tyre.

Me date 1 Korrik ditën e shtunë në orët e hershme të mëngjesit nga shtëpia e tij në carshi të epërme në Tetovë është larguar 78 vjecari Aqif Abdullahi, dhe deri në këto momente nuk është kthyer. Familja Abdullahi rastin e ka paraqit menjëherë në policinë e Tetovës, ka angazhuar familjarë për gjetjen e tij por deri më tani  plaku nuk është gjetur.

Familja Abdullahi apelon tek te gjithe ata që kanë ndonjë informatë, të lajmërojnë stacionin policor më të afërm ose të paraqiten ne numrat e telefonit: 070/980-798 dhe 070/618-785

Për personin që do të jap informacion të saktë familja ofron shpërblim 1.000 euro.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *