Home / Showbiz / Flet fotografi i cili u aksidentua nga Justin Bieber

Flet fotografi i cili u aksidentua nga Justin Bieber

Justin Bieber është një djalë shumë i mirë sipas fotografit, i cili u godit aksidentalisht nga makina e këngëtarit.

Maurice Lamont ka postuar një video në llogarinë e tij të Instagramit nga krevati i spitalit duke treguar se nuk ka asnjë inat ndaj tij.

“Bieber doli menjëherë nga makina e tij, ishte shumë i dhembshur. Ai është një djalë i mirë. Aksidentet ndodhin”, ka thënë fotografi në videon e postuar.

Incidenti ndodhi mbrëmjen e së mërkurës teksa këngëtari po largohej nga një kishë në Beverly Hills.

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *