Home / Showbiz / Genta Cana ja huq keq (Foto)

Genta Cana ja huq keq (Foto)

Moderatorja e “Klan Kosoves”, Genta Cana, dikur miss e tani fytyrë e televizionit, shpesh na tregon linjat e saj trupore, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi e ka postuar një foto nga një pishinë. Në pamje të parë gjithçka duket në rregull, por kur e lexon mbishkrimin e lënë nga Genta, ku thotë se kjo foto s’ka nevojë për filter, atëherë ndalesh e analizon a është vërtet aq perfekte.

Dhe, pak zoom e gjithçka vërehet më mirë e më qartë, shkruan “Kosovarja”.

Genta lere që e ka përpunuar trupin e saj, por edhe e ka deformuar.

Shikoni këmbën e moderatores, pastaj dorën dhe mbajtëset e pishinës…

Krejt “laka, laka…”

Duhet pak më shumë profesionalizëm për këtë punë, shkruan “Kosovarja”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *