Home / Showbiz / Geti po relaksohet në Kapri, ish e dashura i fejohet (Foto)

Geti po relaksohet në Kapri, ish e dashura i fejohet (Foto)

Vite më parë reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Hana Shehu ishin cifti më i përfolur në Kosovë.

Derisa Geti po shijon verën me të dashurën e tij bionden nga Shqipëria, Marina Vjollca, atij i është fejuar ish e dashura.

Vete Hana në një postim në profilin e saj në Instagram ka treguar se tashmë është fejuar me njeriun e zemrës në Hollywood.

Hana në foto shfaqet përkrah të fejuarit dhe më në formë se kurrë. /Indeksonline

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *