Home / Showbiz / Gresa Behluli publikon këngën “I jemi” (Video)

Gresa Behluli publikon këngën “I jemi” (Video)

Këngëtarja e njohur, Gresa Behluli është kthyer në skenën muzikore me projektin e radhës.

Kënga mban titullin “I jemi”, dhe është finalizuar edhe me videoklip, shkruan Idneksonline.

Edhe kësaj radhe, Gresa duket për bukuri derisa veshja e saj ekstravagante e bënë të duket atë si mos më mirë.

Një këngë  e lehtë dhe ritmike, sigurisht që do të mirëpritet në publik./Indeksonline/

 

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *