Home / Showbiz / ‘Gylseren’ ndër vite, ndryshimet që ka pësuar (Foto)

‘Gylseren’ ndër vite, ndryshimet që ka pësuar (Foto)

Aktorja turke Nurgul Yesilcay e njohur për publikun më së shumti me rolin e saj si ‘Gylseren’ mbetet njëra ndër të preferuarat nga telenovelat turke.

Nga pozitiviteti i saj dhe dashuria që ofron në seial ka rrëmbyer zemrat e shumë fansave edhe jashtë tij, shkruan lajmi.net

Mirëpo stili i saj në jetën e përditshme dallon shumë nga ai në serial pasi ajo duket edhe më seksi. Në vazhdim ju sjellim disa foto të saj ndër vite ku mund ta shihni se sa ka pësuar ndryshime edhe pse nuk janë të mëdha.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *