Home / Lajme / Botë / Hajni e plaçkit bankën, zhvishet lakuriq dhe vrapon rrugës duke i hedhur paratë në tokë (Video)

Hajni e plaçkit bankën, zhvishet lakuriq dhe vrapon rrugës duke i hedhur paratë në tokë (Video)

Është arrestuar hajni i cili e plaçkiti një bankë, u zhvesh i tëri dhe vrapoi rrugës duke i hedhur në tokë paratë e vjedhura, njoftojnë autoritetet në Florida të SHBA-së.

Sipas FBI-së, hajni i identifikuar si Alexander Sperber, 25-vjeçar, ishte zgjuar të martën në mëngjes dhe vendosur ta plaçkiste bankën për ta nisur karrierën si komedian, transmeton Express.

sipas autoriteteve, ai e kishte parkuar makinën pranë bankës dhe plaçkitur 4.700 dollarë. Tash, ai akuzohet për vjedhje të bankës./Express/

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *