Home / Kuriozitete / HUMOR SHQIP i realizuar para 20 viteve nga Televizioni Koha

HUMOR SHQIP i realizuar para 20 viteve nga Televizioni Koha

Dërguar nga një antar pjesmarës në këtë humor .

Humor , eshte humor para 20 viteve , Pershkrimi i keti humorit eshte ndodhit e njerezve ne jeten e perditshme te asaj kohe.. Ky Humor eshte incizuar nga @TvKOHA – Tetove, kemi marur pjese edhe ne emisionin për femije “Ciu Ciu” nga teta Diana..

 

A do te kishit mundesi edhe ju ta postoni Eshte incizuar edhe te emisioni Ciu Ciu i tetes Diana. Jam pjes e ketij humori.

 

Televizioni Koha I përshëndet të gjithë ato arsimtar të atyre kohrave që me të vërtetë kanë punuar aq shumë ku edhe pas shumë viteve me performancën e këtyre fëmijëve të kënaqen duke qeshur të gjithë dhe të kujtojmë kohrat e vjetëra.

Me një kohë edhe humori kishte kënaqësin e vet ,fëtyrat e njerëzve ishin me të buzëqeshura ,kurse tani edhe humori e ka humbur kuptimin në fytyrat e të rinjëve.

Televizioni Koha ju uron shëndet pjesmarësve në çdo sferë të jetës së tyre.Transmeton Koha.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *