Home / Showbiz / Ilir Meta jep dorëheqje nga LSI

Ilir Meta jep dorëheqje nga LSI

Ilir Meta është larguar përfundimisht nga Lëvizja Socialiste për Integrim. Mësohet se mbrëmjen e sotme, Meta ka vizituar për herë të fundit selinë.

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Brahimllari ka konfirmuar se ish-themeluesit dhe ish-kryetari Ilir Meta e ka dorëzuar teserën e LSI-së, për të paktën 5 vitet e ardhshme.

Meta ka takuar të pranishmit dhe u ka uruar suksese në rrugën që kanë nisur. Ilir Meta ditën e hënë betohet si president i Shqipërisë.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *