Home / Showbiz / Imazhi i parë i Granitit me Leonitën pas martesës (Foto)

Imazhi i parë i Granitit me Leonitën pas martesës (Foto)

Çifti Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj, i kanë dhënë fund beqarisë në fillim të muajit korrik.
Pas dasmës, ishte Graniti ai i cili publikoi foton e parë me bashkëshorten, ku që të dy duken të buzëqeshur, shkruan lajmi.net.

“SMILE😃 @__ll.gx__” ka shkruar Graniti sipër fotos me Leonitën, në të cilën të dy duken të buzëqeshur.

Për të kuptuar se sa të lumtur janë çifti pas martesës, e tregon më së miri imazhi i mëposhtëm. /Lajmi.net/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *