Home / Showbiz / Inatoset Donald Trump, bllokon modelen amerikane (FOTO)

Inatoset Donald Trump, bllokon modelen amerikane (FOTO)

Chrisy Teigen e ka inatosur shumë me këtë veprim Donald Trump.

Bashkëshortja e këngëtarit John Legend, ka një urrejtje të thellë për Trump, dhe këtë e ka shprehur haptazi në komentet e shumta që ajo i shkruante presidentit në Twitter. Kjo antipati ka nisur 9 vite më parë, dhe u thellua edhe më tepër pasi Trump u bë president. Rrjeti social Twitter është shumë i rëndësishëm për Trump sa që ai e konsideron si median e tij personale.

 

Së fundmi ai kishte shkruar se “Republikanët nuk e mbështesin shumë presidentin”, por duket se komenti i modeles ku shkruante “Askush nuk të ka qejf ty” ka qenë kulmi, aq sa për t’i bërë block.Këtë e ka bërë të ditur vetë Chrisy, e cila postoi një foto ku thuhej se Trump e kishte bërë block, por në fakt për modelen kjo është një fitore. “Pas 9 vitesh që urrej Donald Trump” shkruan modelja.

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *