Home / Showbiz / Ja çfarë i ka bërë një fanse Ardian Bujupit (Foto)

Ja çfarë i ka bërë një fanse Ardian Bujupit (Foto)

Sezona e verës ka filluar me shumë mbrëmje muzikore nga artistët tanë, të cilat po mbahen në vende të ndryshme.
Këto mbrëmje muzikore janë një mundësi e mirë për shumë persona për ta takuar këngëtarin e tyre të prefereruar, shkruan lajmi.net.

Këngëtari Ardian Bujupi mbrëmë ka performuar në natën e fundit të ‘Beer Fest’ dhe si zakonisht pas përfundimit të performimit, fansat kishin mundësi të fotografohen me të.

Një fanse e tij, e kishte puthur Ardianin në faqe, ku edhe i kishte mbetur njolla e buzëkuqit dhe atë vend e fotografoi këngëtari dhe e publikoi në rrjete sociale. /Lajmi.net/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *