Home / Lajme / Kronika e zezë / Ja emrat e të plagosurve nga krismat në Tetovë

Ja emrat e të plagosurve nga krismat në Tetovë

Portali TetovaSot ka arritur të mësojë edhe identetin e personave të plagosur që ndodhi sonte në rrugën “Derivsh Carra” në Tetovë, gjegjësisht në lokalin”Bar Code”.

Siç mësohet, personi i plagosur nga përleshja dhe zenka e armatosur është personi me inicialet A.M që mendohet se ka qenë sigurim në lokal.

Ndërsa të lënduarit tjerë janë: Djaloshi A.S nga Gostivari, dhe vajzat E.I dhe E.Z., dhe të cilët janë lëshuar për kurim shtëpiak.

Ende nuk ka asgjë zyrtare nga policia e Tetovës, por se ekipet e policisë po punojnë në zbardhjen e plotë dhe gjithçka që lidhet me incidentin.

 

 

 

Gjithashtu lexo

Maqedoni, asnjë prioritet për librat që ofendojnë shqiptarët

Sensibilizimi i çështjes që ka të bëjë me përmbajtjet fyese dhe të pavërtetave historike nëpër …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *