Home / Showbiz / Ja si e kallin motrat Mihrija me Lorën (VIDEO)

Ja si e kallin motrat Mihrija me Lorën (VIDEO)

Që të dyja janë të përfolura shumë në mediet rozë për çdo lëvizje, si dhe për kujdesin që kanë për veten e tyre, shkruan revista Kosovarja.

Por, ato i shohim edhe shumë të lumtura me njëra tjetrën në dasma, si kjo që do ta shihni më poshtë.

Ja si e kallin atmosferën, vërtetë për lakmi./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *