Home / Showbiz / Jeta e shthurur e vajzës së multimiliarderit rus shokon mediat (Video)

Jeta e shthurur e vajzës së multimiliarderit rus shokon mediat (Video)

Jeta e shthurur e një multimiliarderi dhe politikani rus vazhdon të shokojë njerëzit. 23-vjeçarja, Mara Bagdasaryan, vetëm një vit pasi u përfshi në një aksident automobilistik, ku vdiq një shok i saj, postoi një video duke bërë ‘drifting’ në Moskë. 23-vjeçarja ka marrë 342 gjoba, me vlerë deri në 15 mijë euro.

Para disa ditësh, ajo postoi një video duke ecur me shpejtësi në qendër të Moskës, madje duke përdorur edhe korsin e rezervuar për Putinin.

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *