Home / Showbiz / Justin Bieber godet fotografin me veturë (Foto/Video)

Justin Bieber godet fotografin me veturë (Foto/Video)

Pop ylli Justin Bieber ka goditur aksidentalisht një fotograf me veturën e tij pasi u largua nga kisha Hillsong në Los Anxhelos, ditën e mërkurë.

 

23-vjeçari u pa duke u përpjekur ta ndihmojë të lënduarin, pasi ai ra në tokë pranë automjetit.

Fotot tregojnë fotografin 57-vjeçar të shtrirë në tokë përderisa këngëtari bisedoi me policinë dhe kalimtarët.

Fotografi pësoi disa lëndime të lehta trupore/gazetametro.net

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *