Home / Showbiz / Katër vjet nga vdekja e Zyrës (Video)

Katër vjet nga vdekja e Zyrës (Video)

Sot janë bërë katër vjet nga vdekja e aktores dhe humoristes së njohur kosovare Zyrafete Gashi e njohur për publikun si Zyra.

Zyra vuante nga një kancer që e kishte trajtuar në Zvicër, transmeton zëri.Prej atje ishte kthyer pas deklaratës së mjekëve që nuk mund ta mbijetonte sëmundjen. Ajo ka vdekur në shtëpinë e saj në Prishtinë më 30 korrik të vitit 2013.Gjithashtu lexo

Krejt papritur moderatori shqiptar zyrtarizon lidhjen?!

Famën e mori me pjesëmarrjen në ‘Big Brother Albania 2’ por Arjon Muça hyn në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *