Home / Showbiz / Kështu duket deputetja shqiptare 3 muaj pas lindjes (Foto)

Kështu duket deputetja shqiptare 3 muaj pas lindjes (Foto)

Laura Vorpsi është një nga figurat më të lakuara në media të fushës së politikës.

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me bukurinë e saj, por jeta personale ka qënë e ruajtur hermetikisht prej saj.

 

Kohë më parë u bë publike lidhja e saj me biznesmenin Theodhoro Ҫami. Dyshja u bekua me ardhjen në jetë të vajzës së tyre, Krisa, fëmija i parë për të dy.

Pas kësaj, 3 muaj më pas Laura Vorpsi është shfaqur për herë të parë. ‘Panorama’ ka publikuar një foto të Vorpsit ku duket e buzëqeshur dhe e lumtur./panorama

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *