Home / Showbiz / Kështu po e feston Teuta ditëlindjen (Foto)

Kështu po e feston Teuta ditëlindjen (Foto)

Sot për të është një ditë shumë e veçantë, ku ajo mbush përplot 35 vite.

Arritjet në jetë dhe karrierë për të nuk janë të pakta, dhe përkundër ngritjeve dhe rënieve, ajo vazhdon të jetë shembulli më i mirë i mundshëm i një gruaje dhe një nëne shumë të kujdesshme,shkruan Kosovarja

Për ditëlindjen e saj, rreth vetes ka më të dashurit, duke i nisur që nga më e vogla e deri te prindërit.
Vërtetë s’ka si të jetë më e lumtur./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *