Home / Showbiz / Këto janë detajet sekrete të dasmës së Getit dhe Marinës! (Video)

Këto janë detajet sekrete të dasmës së Getit dhe Marinës! (Video)

Në dy vite të lidhjes së Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës, propozimet, refuzimet e datat e dasmave që raportoheshin në portale për t’u harruar të nesërmen kanë zënë shpesh faqen e parë të mediave.

Por më në fund, dyshja e kanë ndarë mendjen!

Ashtu siq kishte raportuar Prive me 15 Prill, Geti dhe Marina këtë vit do i japin fund beqarisë!

E në qarqe të miqve dhe familjare në dy tre javët e fundit tashmë po përmendet edhe koha kur do ndodh dasma e madhe.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *