Home / Showbiz / Kjo është rroga marramendëse e dadove që kujdesen për binjakët e Beyonce

Kjo është rroga marramendëse e dadove që kujdesen për binjakët e Beyonce

Këngëtarja me famë botërore Beyonce dhe reperi Jay Z kanë punësuar 6 dado për t’u kujdesur për binjakët e tyre Sir dhe Rumi.

Sipas një raporti nga një revistë e njohur amerikane çifti do i paguajë dadot 100 mijë dollarë në vit secilën.

Binjakët nuk i zë gjumi në të njëjtën kohë kështu që këngëtarja vendosi të punësonte 3 për secilin prej tyre.

Për vajzën e tyre Blue Ivy kujdesen 2 dado të tjera që e çojnë numrin total në 8 të tilla.

Të gjitha kujdestaret jetojnë në vilën e tyre gjigante në Malibu me akomodim të siguruar.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *