Home / Showbiz / Kush mund tja kaloje Big Mamës edhe në dasmë (Foto/Video)

Kush mund tja kaloje Big Mamës edhe në dasmë (Foto/Video)

Big Mama një femër pa tabu flet bën atë që i thotë mendja pa u menduar dy herë, gjithmonë është përfol për karakterin e saj shumë të fortë dhe për ndryshimet rreth vetës, shkruan Kosovarja.

Big Mama me muaj të tërë është vënë në fokus duka e saj e cila ka humbur peshë të madhe dhe duket për mrekulli edhe pse ajo edhe me peshën që kishte u ndjente mirë me vetën.

Ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt konkret por ajo më shumë i është përkushtuar emisionit të cilin realizon. Big Mama ka ofruar për ndjekësit e saj disa pamje e cila ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe që i shkon aq bukur, Dhe kështu duket në një aheng familjar ku pikërisht është ajo që përkujdeset për atmosferën aty.

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *