Home / Kryesoret / Lajm i Fundit: Vriten dy persona me “kallash”, a janë funksionarët e artatisur të DSK-së?

Lajm i Fundit: Vriten dy persona me “kallash”, a janë funksionarët e artatisur të DSK-së?

Policia maqedonase është në këmbë, pasi dy persona janë gjetur të vrarë në Koçan. Rastin në polici e ka paraqitur personi S.M. 28 vjeçar, transmeton Gazeta Lajm.

 

Ai ka thënë policisë se në shtëpi ka gjetur të vrarë personat S.G. (42) dhe J.P. (25), me çka janë demantuar dyshimet e paraqitura në opinion se dy personat e vrarë mund të jenë ish funksionarët e lartë policorë që janë arratisur, pasi akuzohen për vepra të rënda penale nga PSP.

Sipas informatave të para te policisë, pran tyre është gjetur një pushkë automatike. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *